fizy Kullanım Koşulları

Geçerlilik tarihi: 01.07.2020

fizy Nedir?

fizy ile en sevdiğin müzikleri dinleyebilir, dilediğin sanatçıyı ve şarkıyı anında arayıp bulabilir; video klipleri izleyebilir, şarkı sözlerini bulabilir, çevrimdışı özelliği ile şarkı, liste ve albümleri internetin yokken de dinleyebilirsin. fizy ile müzik zevkine uygun, senin için hazırlanmış ya da kişiselleştirdiğin özel listelerle daha önce duymadığın şarkıları da keşfedebilir, tüm bu şarkıları yüksek ses kalitesinde dinleyebilirsin.

Evde, tatilde ya da yolda farketmez, fizy ile milyonlarca şarkı ve video klipler her zaman seninle! fizy’yi kullandığın için teşekkürler!

Bu Sayfada Neler Var?

Bu sayfada yer alan fizy Kullanım Koşulları (kısaca “Koşullar”) fizy’nin (“Hizmet”) mobil uygulama veya internet sitesi (fizy.com) üzerinden kullanımına ilişkin temel bilgileri ve karşılıklı olarak uyulması konusunda sizinle anlaştığımız bazı kuralları içermektedir.

Sayfada aşağı indikçe göreceğiniz başlıklar şöyle olacak:

 1. Uygulama Sahipliği Bilgileri
 2. Genel Şartlar
 3. Kullanım İlkeleri
 4. Ücretlendirme, Yenileme ve İptal
 5. Fikri Mülkiyet Hakları, İçerikler ve Lisans
 6. Hizmette Yaşanabilecek Sorunlar ve Hukuki Uyuşmazlıklar

Bu metni okumanın yorucu olabileceğinin farkındayız. Kısa ve öz bir anlatım kullanarak zahmetinizi olabildiğince azaltmaya çalışıyoruz. Bu Koşulları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. fizy’yi kullanabilmeniz için Koşulları kabul etmeniz gerekir. Yazılanların herhangi bir kısmını kabul etmiyorsanız fizy’yi kullanmamanız gerekmektedir. fizy’ye kaydolarak veya fizy.com üzerinden fizy’ye erişerek bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Lifecell Müzik, Kullanım Koşullarına uymadığınızı tespit eder veya bu yönde makul bir kanaat edinirse fizy kullanımınızı durdurma hakkına sahiptir. Detaylı bilgi için aşağıdaki “Askıya Alma ve Fesih” başlığını inceleyebilirsiniz.

Burada anlatılanlara ek olarak, Hizmet’in kullanımı amacıyla paylaştığınız ve kullanımınız sırasında oluşan kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin olarak bir aydınlatma metnimiz (fizy Gizlilik Politikası) de bulunuyor. Kişisel verilerinizin kullanımı ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Uygulama Sahipliği Bilgileri

fizy, merkezi “İstanbul Maltepe Aydınevler Mah. İnönü Cad. No:20 Küçükyalı Ofispark” adresinde bulunan, İstanbul Ticaret Odası’na 243668-5 sicil numarasıyla tescilli, 6081256771 vergi numaralı Lifecell Müzik Yayın ve İletim A.Ş. (“Lifecell Müzik” ya da “biz”)tarafından sunulmaktadır.

fizy kullanımınız kapsamında, bulunduğunuz coğrafi bölgeye bağlı olarak, Lifecell Müzik’in işbirliği yaptığı üçüncü taraflarla sözleşme ilişkisi içerisine girebilirsiniz. Bu durumda ilgili sözleşmelerdeki hükümlerin de bu Koşullarla birlikte geçerli olacağını hatırlatırız.

Genel Şartlar

Yaş Sınırlaması fizy’yi kullanabilmek için en az 13 yaşında olmanız gerekir. Eğer 13 yaş ve 18 yaş arasında bir yaştaysanız bu koşulları ebeveyniniz veya vasinizle beraber okumalı ve izinlerini almalısınız.

Üyelik fizy kullanımı için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik çeşitlerini ve fiyatlarını fizy.com’daki Üyelikler sayfasında veya fizy içerisindeki Üyeliklerim sekmesinde bulabilirsiniz.

Fizy üyeliği için üçüncü kişiler tarafından satılan ve/veya sağlanan bir hediye kodu veya erişim hakkı edindiyseniz, fizy kullanımınıza ilişkin üçüncü kişilerin belirleyeceği başka şart ve koşulların da uygulama alanı bulabileceğini hatırlatırız.

Lifecell Müzik, seçtiğiniz üyelik çeşidi için aranan koşulları karşılamadığınızın anlaşılması halinde “Askıya Alma ve Fesih” başlığı altında yer alan fiillerden gerekli gördüklerini uygulayabilir.

Hesabınız fizy üzerinde bir hesap açmanız halinde, kullanıcı adı, şifre ve ödeme bilgilerinizi gizli tutmanız ve herhangi bir üçüncü kişi ile paylaşmamanız gerekmektedir. Sizden başka birinin bu bilgilere sahip olduğunu düşünmeniz ya da bundan şüphelenmeniz durumunda, bizi derhal destek@fizy.com adresi üzerinden bilgilendiriniz.

Bağlantılar fizy’den üçüncü taraf internet sitelerine yönlendiren bağlantılar, sadece sizlere kolaylık sağlamak amacıyla veya diğer kullanıcılarla iletişim kurulurken sunulmaktadır. Bu bağlantıları kullanırsanız fizy’den ayrılırsınız. Lifecell Müzik, bu internet sitelerini kontrol etmemekte olup bu internet sitelerinden, bu internet sitelerinin içeriklerinden ve erişilebilirliklerinden sorumlu değildir. Lifecell Müzik, herhangi bir şekilde bu internet sitelerini veya bu internet sitelerinde bulunan materyalleri desteklememekte ve temsil etmemektedir. fizy’den üçüncü taraf internet sitelerine erişim sağlanması tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Değişiklikler ve düzeltmeler Lifecell Müzik, her zaman Kullanım Koşulları’nın içeriğini düzelterek revize edebilir. Yaptığımız değişiklikleri öğrenmeniz için zaman zaman bu bölümü kontrol etmeniz gerekmektedir. Kullanım Koşullarımıza ilişkin yaptığımız değişikliğin ciddi önem arz etmesi halinde daha görünür (e-posta aracılığıyla veya fizy üzerinden yapılacaklar dahil olmak üzere) bildirimler yapabiliriz.

Devir Lifecell Müzik, her zaman için fizy’yi ve/veya bu Koşullar kapsamındaki hak ve yükümlülüklerini, herhangi bir üçüncü kişi veya kuruluşa serbestçe ve size herhangi bir bildirimde bulunmaksızın devredebilir. Bu durum, bu Koşullar’da öngörülen şartlar kapsamında yerine getirmeniz gereken yükümlülüklerinizi etkilemez. Bu Koşullar’dan kaynaklanan hak, yükümlülük ve sorumluluklarınızı, her ne surette olursa olsun üçüncü şahıslara devir ve temlik edemezsiniz.

Kullanım İlkeleri

Bu bölüm, Koşullar’da yer alan diğer gerekliliklere ek olarak fizy’yi kullanırken uymanız gereken diğer özel kuralları içermektedir.

fizy’yi kullanırken:

 1. hesap bilgileriniz kapsamında yanlış bilgi vermeyeceğinizi, hesabınızı başkasına kullandırmayacağınızı, rızası olmaksızın bir başkasının kimliği altında hareket etmeyeceğinizi ya da yanıltıcı olarak bir başkasının, kurumun ya da organizasyonun hesabına hareket ediyormuş izlenimi vermeyeceğinizi,
 2. fizy’yi şahsi kullanım amacıyla bağdaşması mümkün olmayacak şekilde, normal kabul edilmeyecek biçimde kullanmayacağınızı,
 3. fizy’nin kullanımına imkân veren tüm bilgilerin kullanım ve yönetiminden bizzat sorumlu olduğunuzu, kendinize ait cihaz ve hesaplardan gerçekleştirilen her işlemin bizzat tarafınızca gerçekleştirilmiş addedileceğini ve bu bilgilerin doğrudan veya dolaylı surette kullanılması, kaybolması veya el değiştirmesi nedeniyle oluşacak tüm zararlardan münhasıran sorumlu olduğunuzu,
 4. fizy’yi modifiye etmeyeceğinizi, bozmayacağınızı, hacklemeyeceğinizi, güvenlik ve İçeriklerin korunması için kullanılan özelliklerini dolanmayacağınızı ya da tersine mühendislik vb. yollarla fizy’ye müdahale etmeyeceğinizi, bu amaçla hareket eden üçüncü kişilere destek vermeyeceğinizi,
 5. bilinçli bir şekilde virüs, Truva atı programı (Trojans), kurt (worms), yazılım bombası (logic bomb), kod otomasyon aracı (script automation tool) ya da diğer benzer materyal yerleştirmek suretiyle fizy’ye ve Lifecell Müzik’e veya herhangi bir fizy kullanıcısının donanımına zarar vermeyeceğinizi veya fizy kullanıcı deneyimleri üzerinde olumsuz etki yaratmak amacıyla fizy’yi suistimal etmeyeceğinizi, fizy’ye erişmek için herhangi bir otomasyon aracını veya işlevini kullanmayacağınızı (örneğin robot, örümcek, kazıyıcı vb.), fizy’yi veri madenciliği vb. veri toplama amaçları için kullanmayacağınızı ve bu amaçla hareket eden üçüncü kişilere destek vermeyeceğinizi,
 6. İçerikleri kopyalamayacağınızı, çoğaltmayacağınızı, silmeyeceğinizi, değiştirmeyeceğinizi, dağıtımını yapmayacağınızı, sergilemeyeceğinizi, işlemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı ya da bu yönde denemeler yapmayacağınızı,
 7. fizy’yi hiçbir şekilde suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasaların ve uluslararası anlaşmaların ihlali sonucunu doğuran ya da böyle durumlara teşvik eden, yasa dışı, tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, kişilik haklarına zarar verici, başkalarının gizlilik hakkına veya özel hayatına veya mülkiyet haklarına tecavüz edecek şekilde kullanmayacağınızı,

aksi takdirde söz konusu eylemlerden bizzat sorumlu olacağınızı kabul ve taahhüt edersiniz.

Ücretlendirme, Yenileme ve İptal

Ücretlendirme Ücretli üyeliklerde üyelik ücreti, faturalandırma ve ödeme koşulları üyelik türüne bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiyi fizy.com’daki Üyelikler sayfasında veya fizy uygulaması içerisindeki Üyeliklerim sekmesinde bulabilirsiniz.

fizy'yi kullanabilmeniz için, seçmiş olduğunuz üyelik türüne bağlı olarak belirlenecek ücreti ödemeniz gerekir. Bu ödeme yükümlülüğünü yerine getirmemeniz durumunda fizy kullanımınız askıya alınabilir veya sonlandırılabilir.

fizy’yi üçüncü kişilere ait ürün ve/veya hizmetlerle birlikte satın almanız halinde fizy kullanımıza devam edebilmek için söz konusu üçüncü kişi ürün ve/veya hizmet bedelini de ödemekle yükümlü olacaksınız; aksi takdirde, fizy kullanımınız askıya alınabilir veya sonlandırılabilir.

fizy’yi kullanmanız için gerekli internet erişimi ve bundan kaynaklanabilecek ücret ve sorumluluklar tarafınıza aittir. İnternet servis sağlayıcınızdan kaynaklanan sebeblerle fizy’ye erişememeniz veya fizy’den tam kapsamıyla yararlanamamanız durumunda Lifecell Müzik’in herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır.

fizy’nin düzgün şekilde çalışabilmesi için güncel versiyonu kullanmanız gerekir. Desteklenmekte olan cihazlar ve sürümler ilgili uygulama mağazalarındaki fizy sayfalarında yer almaktadır. fizy’nin eski sürümleri Lifecell Müzik’in uygun göreceği planlama dahilinde destek kapsamından çıkartılabilir. Bu sebeple fizy’ye erişememeniz veya fizy’den tam kapsamıyla yararlanamamanız durumunda Lifecell Müzik’in herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır.

Yenileme ve İptal fizy üyeliğinizin yenilenmesine ve iptaline ilişkin şartlar, satın aldığınız üyelik çeşidine göre değişiklik gösterebilir ve bu hususta Üyelik Sözleşmesi’ndeki hüküm ve şartlar geçerli olacaktır.

Yenileme ve iptal süreciyle alakalı detaylı bilgiye fizy.com’daki Üyelikler>Üyeliklerimi Yönet sayfasından ulaşabilirsiniz. fizy, niteliği itibarıyla elektronik ortamda anında ifa edilen ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi bir hizmet olduğundan cayma hakkınız bulunmamaktadır ve iptal talepleriniz de ancak ilgili üyelik dönemi sonunda hüküm ifade edebilecektir.

Üyeliğinizi uygulama mağazaları üzerinden satın aldıysanız üyelik, iptal ve ödemeye ilişkin tüm işlemlerinizi ilgili uygulama mağazası üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama mağazaları üzerinden yapılan üyelik iptali, üyelik ücret iadesi ile ilgili olarak Lifecell Müzik’in herhangi bir müdahalesinin ve sorumluluğunun olmadığını önemle bildiririz.

Fikri Mülkiyet Hakları, İçerikler ve Lisans

Fikri Mülkiyet Hakları Lifecell Müzik, fizy’de kullanılan açık kaynak kodları hariç olmak üzere; fizy uygulaması, fizy markaları, ticari adları, logoları, alan adları ve fizy markasının diğer tüm unsurlarına ve İçerikler’e ilişkin tüm fikri hakların maliki ya da kullanım hakkı sahibidir. Bahsi geçen haklar, dünyanın her yerinde telif yasaları ve uluslararası anlaşmalarla korunmaktadır. fizy’de kullanılan açık kaynak kodlarına ve bu açık kaynak kodlarının kullanımına ilişkin esaslara fizy.com’daki Geliştiriciler sekmesi altından ve fizy’deki Uygulama Hakkında sekmesinden ulaşabilirsiniz. Burada yer verilen açık kaynak kodlarını ancak ilgili açık kaynak kodun kullanım şartlarına uygun şekilde kullanabilirsiniz.

fizy’yi Kullanımınız İçin Size Verdiğimiz Lisans Bu Koşullar’ı kabul etmeniz kaydıyla size, mevcut olabilecek açık kaynak kodlar hariç olmak üzere, fizy’yi yalnızca kişisel, ticari olmayan ve bu Koşullar’a uygun amaçlarla kullanımınız için münhasır olmayan, devredilemez, iptal edilebilir, kullanım süresiyle sınırlı bir lisans veririz. Dolayısıyla, belirtilen lisans kapsamını aşar nitelikte davranmamanız gerektiğini, aksi takdirde hukuki sorumluluğunuzun doğabileceğini bildiririz.

fizy’de Yer Alan İçerikler fizy içerisinde yer alan ve kullanıcı tarafından oluşturulanlar (“Kullanıcı İçeriği”) dahil (örneğin, kullanıcı tarafından oluşturulan çalma listeleri ve bunların isimleri) her türlü içerik (“İçerikler”) kullanıcının şahsi kullanımı içindir. İçeriklerin herhangi bir şekilde ticari olarak kullanılması yasaktır. Aksi halde Lifecell Müzik’in her türlü tazminat hakkı saklıdır.

İçerikleri bu Koşullar’a uygun olmayan şekilde kullanımınızdan kaynaklanabilecek her türlü fikri ve sınai hak ihlallerinden bizzat sorumlu olacağınızı, Lifecell Müzik’in bu sebeple, hak sahiplerine veya meslek birliklerine ödemek zorunda kalacağı bedeller dahil olmak üzere her türlü zarar ve ziyanını size rücu edebileceğini bildiririz.

Kullanıcı İçeriği ve Bize Verdiğiniz Haklar Kullanıcı İçeriğinin, fizy’deki diğer kullanıcılar tarafından erişilebilir bir şekilde (örneğin paylaşımlı çalma listeleri yoluyla) paylaşılması durumunda, Lifecell Müzik’in söz konusu Kullanıcı İçeriği’ni herhangi bir ücret ödemeksizin sınırsız bir şekilde kullanabileceği ve üçüncü tarafların da aynı koşullarda kullanımına müsaade edebileceğini kabul etmektesiniz. Bu durumda, bize, söz konusu Kullanıcı İçeriği’nin kullanımı, kopyalanması, yeniden üretilmesi, dağıtımı, adaptasyonu, yeniden biçimlendirilmesi, modifiye edilmesi, yayımlanması, tercüme edilmesi ve bu içeriğe ilişkin alt kullanım hakkı verilmesi için, her yerde ve her surette geçerli, geri alınamaz, evrensel, münhasır olmayan, bedelsiz ve sürekli bir kullanım hakkı tanımaktasınız.

fizy içerisindeki Kullanıcı İçeriği, Lifecell Müzik tarafından kontrol edilmemekte ya da denetlenmemektedir. Öyle ki, teknik ve pratik açıdan uygulanabilir olduğu sürece ve tamamen bizim kararımıza bağlı olarak Kullanım İlkeleri ile bağdaşmadığını düşündüğümüz herhangi bir Kullanıcı İçeriği’ni sonradan kontrol edebilir, denetleyebilir, reddedebilir, değiştirebilir ya da silebiliriz. Lifecell Müzik, gönderildiği, alındığı ya da sizlerce ne surette olursa olsun kullanıldığı şekliyle Kullanıcı İçeriği’ne kısmen ya da tamamen erişimi ya da Kullanıcı İçeriğinin kaydını taahhüt etmemektedir.

İçerik İhlalleri İçeriklerin sizin ya da temsilcisi olduğunuz üçüncü bir tarafın haklarını veya Kullanım İlkeleri’ni ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen destek@fizy.com adresi üzerinden e-posta göndererek bizlere bilgi veriniz.

Bizlere bu bağlamda bildirim gönderirken, gönderdiğiniz e-postada şu bilgilere yer menizi rica ederiz:

 1. isminiz ve iletişim bilgileriniz,
 2. İhlal oluşturduğuna inanılan içeriğin fizy’de bulunduğu yer ve şunlardan hangisini ihlal ettiği: (i) sizin haklarınızı, (ii) temsilcisi olduğunuz üçüncü bir kişinin haklarını (iii) ya da Kullanım İlkeleri’ni, ve
 3. İhlal edildiği ileri sürülen hakkın tanımı, açıklaması ve kime ait olduğu.

Lifecell Müzik, bildirmiş olduğunuz içeriğin mahiyetine uygun bulduğu şekilde uygun gördüğü işlemleri gerçekleştirecek ya da önlemleri alacaktır. Bu, Lifecell Müzik tarafından mevzubahis içeriğin herhangi bir kimsenin haklarını ya da Kullanım İlkeleri’ni ihlal etmediğine karar verilmesi halinde herhangi bir işlem gerçekleştirmemeyi de kapsar. Lifecell Müzik, göndermiş olduğunuz bildirimi müteakiben gerçekleştirmeyi seçmiş olduğu işlemi ya da işlemleri müzakere etmek ya da sizleri bu hususlar hakkında bilgilendirmekle yükümlü değildir.

Lifecell Müzik, Kullanım Koşulları’nı ihlal eden kullanıcıların hesaplarını askıya alma ve fesih yetkisine sahiptir. Bildirim kanallarını kötüye kullanmanız durumunda da benzer sonuçlarla karşılaşma olasılığınız bulunmaktadır.

Talebiniz kapsamında gönderdiğiniz isim, e-posta adresi vb. diğer tüm bilgiler yayından kaldırma talebinizin içeriğine dâhildir ve şikâyet edilen taraf da dâhil olmak üzere ilgili kişilerle paylaşılabilir. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgiyi fizy Gizlilik Politikası’nda bulabilirsiniz.

Hizmette Yaşanabilecek Sorunlar ve Hukuki Uyuşmazlıklar

Askıya Alma ve Fesih fizy’nin yukarıda sayılan Kullanım İlkeleri ile bağdaşmayan ve size verilen lisans kapsamını aşar şekilde kullanımı, Kullanım Koşulları’nın ciddi bir şekilde ihlalini teşkil eder ve tarafımızca sayılan şu fiillerden birinin ya da tamamının gerçekleştirilmesine

sebebiyet verebilir:

 1. derhal, geçici ya da sürekli bir biçimde fizy’yi kullanma hakkınıza son verilmesi ve ilgili kullanıcı içeriklerinin silinmesi,
 2. ihlalden dolayı ortaya çıkabilecek tüm zararların tarafınızca tazmini ve/veya
 3. gerekli görüldüğü surette ve ölçüde söz konusu ihlale ilişkin bilginin yetkili makamlarla paylaşılması.

İhlal durumunda yapılabilecekler, yukarıda sayılanlarla sınırlı olmayıp Lifecell Müzik tarafından uygun görüldüğü sürece başkaca yaptırımlar uygulanabilecek ve yasal yollara başvurulabilecektir. Bu nedenle Lifecell Müzik’ten herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı kabul edersiniz.

Hizmetin kesilmesi veya değişmesi Lifecell Müzik, fizy’nin düzgün çalışması için makul çaba sarf edecektir. Ancak belirli durumlarda (mücbir sebepler, teknik sorunlar, bakım, test veya hukuki gerekliliklerin uygulamaya yansıtılması için yapılacak çalışmalar vs.) yapılması gereken güncellemeler sebebiyle geçici kesintiler söz konusu olabilecektir. Lifecell Müzik, her zaman, herhangi bir ön bildirim yapmaksızın ve rıza almaksızın fizy hizmetini ve/veya İçerikleri kısmen veya tamamen herhangi bir gerekçe göstermeksizin geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya durdurma hakkına sahiptir.

Sorumluluğun reddi Lifecell Müzik, herhangi bir zamanda herhangi bir uyarı yapmaksızın fizy’ye erişimi kısıtlayabilme hakkını saklı tutar. Lifecell Müzik, fizy’nin herhangi bir zamanda ve herhangi bir süreyle erişilebilir olmamasından, fizy’yi kullanmanız esnasında karşılaşabileceğiniz teknik problemler, hatalar veya eksikliklerden hiçbir surette mesul olmayacaktır. Böylesi bir hatadan haberdar edilmesi durumunda, Lifecell Müzik söz konusu hatanın en kısa sürede düzeltilmesi için makul gayret gösterecektir.

Hizmet’i kısmen veya tamamen, geçici veya daimi olarak durduracak ve/veya imkansız kılacak şekilde ve derecede meydana gelen doğal afetler, harp, seferberlik, yangın halleri, hükümet ve idari makam kararları ile benzeri haller mücbir sebep sayılır. Bu gibi hallerde Lifecell Müzik’in yükümlülüklerini yerine getirmemesi sebebiyle size karşı bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır.

Lifecell Müzik, Hizmet ile ilgili olarak herhangi bir taahhütte bulunmamakta, koşulsuz ya da garantisiz bir biçimde ve Hizmet’i “olduğu gibi” sunmaktadır. Lifecell Müzik, fizy kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan (doğrudan veya dolaylı) sorumlu değildir. Bununla birlikte, her halükarda Lifecell Müzik’in fizy’nin kullanımı veya fizy ile bağlantılı her türlü taleple ilgili olarak size veya yasal varislerinize karşı toplam sorumluluğu, fizy kullanımı dolayısıyla Lifecell Müzik’e son oniki ayda ödemiş olduğunuz meblağla sınırlıdır.

Bölünebilirlik Bu Koşullar’dan herhangi birinin geçersiz sayılması durumunda diğer ve şartlar, hukuken mümkün olduğu surette geçerliliklerini koruyacaklardır.

Yargı ve uygulanacak hukuk fizy’ye ilişkin her türlü uyuşmazlık kanunlar ihtilafı kuralları dikkate alınmaksızın münhasıran Türk hukukuna tâbi olarak İstanbul Anadolu Adliyesi mahkemeleri ve İcra Daireleri tarafından çözümlenecektir. Bununla birlikte, Lifecell Müzik, işbu Kullanım Koşulları’nın ihlali nedeniyle ikamet ettiğiniz ülkede veya ilgili bir üçüncü ülkede dava açma hakkını saklı tutar.

Bize ulaşın fizy konusunda bizlere geri bildirim sağlamak isterseniz, fizy içerisinde bulunan Yardım bölümü altındaki “Bize Ulaşın” seçeneğinden bize ulaşabilirsiniz.