İndirme Üyelikleri Hakkında Güncel Bilgilendirme

Değerli kullanıcımız kullanmakta olduğunuz fizy Şarkı İndirme üyeliğiniz 13 Eylül 2020 tarihi sonrasında ilk yenileme dönemi itibari ile kullanıma ve satışa kapanacaktır.İndirme üyeliklerinin kapatılmasıyla birlikte mevcut üyeliğiniz;

•Eğer mevcutta kullandığınız Premium üyeliğiniz var ise ilk yenileme dönemi itibari ile indirme üyeliğiniz ücretsiz olarak iptal edilecektir.

•Eğer mevcutta kullandığınız Premium üyeliğiniz ve mobil ödeme onayınız yok ise üyeliğiniz ilk yenileme dönemi itibari ile ücretsiz olarak iptal edilecektir.

•Eğer mevcutta kullandığınız bir fizy Premium üyelik yok ve mobil ödeme onayınız var ise üyeliğiniz ilk yenileme dönemi itibari ile fizy’de bulunan 35 milyondan fazla içeriği sınırsız ve reklamsız olarak dinlemenize olanak sağlayan, tüm içerikleri dilediğinizde indirebileceğiniz (çevrim dışına almanın yeni adı) fizy Premium üyeliği olarak güncellenecektir. Bu güncelleme ile fizy Premium üyeliği kullanımlarınız ilk ay ücretsiz sonrasında ise aylık 29,99 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.

•İndirme üyeliklerinizi iptal etmek için 2200’a aşağıdaki keyword’ler ile SMS göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.
oHaftalık 25 Şarkı: IPTAL HAFTALIKMUZIK
oAylık 25 Şarkı: IPTAL YIRMIBES
oAylık 50 Şarkı: IPTAL ELLI

•Diğer avantajlı fizy Premium üyeliklerine subscribe.fizy.com sayfamızdan ulaşabilir ve size en uygun üyeliği kolayca satın alabilirsiniz.